«Загроза з Криму нікуди не зникла»: командир угруповання військ «Південь» відвідав Херсонщину. ФОТО

-

Читайте также

Командир угруповання військ «Південь» генерал-майор Ігор Танцюра продовжує вивчати стан справ в зоні відповідальності, де виконують завдання військовослужбовці-вартові півдня України, повідомили у  прес-службі угруповання військ «Південь».

Сьогодні, 3 серпня 2021 року, генерал-майор Ігор Танцюра працював у Херсонській області. В рамках робочої поїздки командир угруповання військ «Південь» зустрівся з Головою обласної державної адміністрації Сергієм Козирєм.

Під час зустрічі були обговорені питання оборони і безпекової ситуації як у регіоні, так і безпосередньо на адмінкордоні з тимчасово окупованим Кримом. Окрім того, був детально обговорений план проведення урочистостей з нагоди 30-ї річниці Незалежності України за участю військовослужбовців, які входять до складу угруповання військ «Південь».

Спілкуючись з очільником Херсонщини, генерал-майор Ігор Танцюра наголосив, що загроза з боку Російської Федерації нікуди не зникала, і що на сьогодні захист держави — це не лише завдання військових та силових структур, а й органів місцевої влади, які мають долучатися та брати участь в заходах,  спрямованих на підвищення обороноздатності країни.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Козир розповів, що державні свята — День Держаного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України пройдуть цікаво та в рамках військово-патріотичного виховання учнівської-молоді.

— Одним із пріоритетних завдань, яке було поставлене, це створити святкову атмосферу у кожному населеному пункті Херсонщини, — зазначив Сергій Козир.

Окрім того, він наголосив, що наразі в області затверджено регіональний план заходів та створено робочу групу з питань підготовки до відзначення державних свят, а серед основних масових заходів планується проведення: XVIII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри», ІІІ Всеукраїнського фестивалю Південний Шевченко РОК ФЕСТ «Кобзар», урочисте підняття найбільшого в області Державного Прапору України біля обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара, хода та участь у молебні, виставка військової техніки та багато інших заходів.

Як повідомляла група «ІС», командир угрупування військ «Південь» зустрівся із головою Запорізької ОДА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Потери оккупантов на Донбассе: новые данные группы «ИС»

По оперативным данным группы «Информационное сопротивление», в период с 8-го по 13-е сентября 2021 года подтвержденные потери оккупационных войск...