За стандартами НАТО: як проходить підготовка резервістів-зенітників. ФОТО

-

Читайте также

У Миколаївській області на загальновійськовому полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів тривають навчальні збори військовозобов’язаних оперативного резерву (ОР-2) окремої піхотної бригади оперативного командування «Південь», повідомили у  служба зв’язків з громадськістю ОК.

Під час даного заходу відбулася теоретична і практична підготовка воїнів зенітно-артилерійських підрозділів. Так, стрільці-зенітники навчалися орієнтуватися на місцевості, здійснювати бойове чергування, обладнувати стартові позиції, опановувати захоплення повітряної цілі тощо.

За словами організаторів зборів, навчання відбувається за стандартами країн НАТО, з армійцями займаються найкращі інструктори Центру, які мають відповідну підготовку. Найкращому ж засвоєнню навчального матеріалу сприяє те, що резервісти добре вмотивовані та проявляють велику зацікавленість на полігоні.

Після засвоєння теоретичної частини підготовки в навчальних класах військовослужбовці на полігоні відпрацювали практичні вправи із застосовування проти безпілотної авіації за допомогою переносного зенітного ракетного комплексу «Ігла-1».

Як повідомляла група «ІС», в зоні ООС тренувалися у стрільбі зенітники.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский газовый шантаж: Молдова начала закупать газ у Польши

Молдова закупила 1 млн кубометров природного газа у Польши после того, как переговоры с российским "Газпромом" о новом контракте завершились провалом....