За стандартами НАТО: як майбутні сержанти проходили курс лідерства базового рівня. ФОТО

-

Читайте также

Близько місяця військовослужбовці, які займають сержантські посади, або ж які в майбутньому плануються на ці посади, пройшли курс лідерства розроблений трьома навчальними центрами та канадськими колегами з операції «UNIFIER». Програма курсу, містить 70–80% матеріалу, що надається в школах та академіях сержантів НАТО, повідомили у 30-ій ОМБр.

Під керівництвом інструкторів Навчальний центр «Десна» ім. князя Ярослава Мудрого та за участю головних старшин підрозділів проводився курс лідерства. Дані курси на базі 30 ОМБр проходили вперше.

На початку курсу кожен військовослужбовець повинен скласти вхідний контроль із загальновійськової та фізичної підготовки. Здебільшого, майже всі успішно склали іспит та змогли пройти курс.

Загалом курс складався з чотирьох модулів: особливості військової професії (розглядались концепції розвитку сержантського складу та всі рівні лідерства), другий модуль складався з управління особовим складом в різних ситуаціях, третій модуль включав інструкторську діяльність де кожен командир повинен навчитись проводити теоретичні та практичні заняття зі своїм підпорядкованим особовим складом, ну і завершальний четвертий модуль  включав тактичну підготовку (топографія з використанням системи координат МGRS, тактична медицина, блокпост і патрульна база). Всі ці модулі військові відпрацьовували під час занять в аудиторії та практично застосували на полігоні, кожний мав можливість показати свої знання на практиці безпосередньо в ролі командира.

Після проходження чотирьох модулів пройшла церемонія завершення курсу, вона розпочалась із зачитування кодексу сержанта.

Кожному слухачеві курсу вручено свідоцтво про успішне завершення курсу лідерства базового рівня. Також головний старшина командування Сухопутних військ вручив кращим слухачам курсу грамоти та зазначив, що дані курси — це лише перша ступінь військової освіти. Дехто дізнався щось нове, дехто закріпив свої навички набуті вході виконання бойових завдань. Тепер ваше завдання навчити своїх підлеглих.

Група «ІС» повідомляла, про підсумки армійського вишколу в екстремальних умовах.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пандемия в Индии: какой вред наносят фейки о COVID-19 и вакцинах

Гигантский всплеск числа заражений коронавирусом в Индии стал питательной средой для теорий заговора и нелепых слухов в соцсетях. Фейковые...