Домой Фото «За службу миру»: внесок українських миротворців відзначили почесними нагородами. ФОТО

«За службу миру»: внесок українських миротворців відзначили почесними нагородами. ФОТО

1098

В Демократичній Республіці Конго у День захисника України та День українського козацтва на аеродромі міста Гома відбувся «парад медалей».

Понад 250 військовослужбовців десятої ротації 18-го окремого вертолітного загону нагородили медалями «За службу миру», повідомляє сайт Міноборони України.

Так Місія ООН вшанувала миротворців українського національного контингенту за вагомий внесок у підтримку та сприяння миру та безпеці у африканській країні.

На церемонії вручення нагород були присутні представники вищого командування зі штабу Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, військовослужбовці інших контингентів та працівники Місії. Очолював делегацію високоповажних гостей начальник штабу сил Місії ООН у ДР Конго бригадний генерал Самад Аладе Акесоде.

«Українські миротворці в ДР Конго є взірцем за якістю виконання своїх обов’язків. Своєю плідною та важкою працею ви постійно підтримуєте та зміцнюєте високий міжнародний авторитет Організації Об’єднаних Націй», — наголосив генерал Акесоде.

Наприкінці «параду медалей» відбулось спільне фотографування українських військовослужбовців з представниками командування Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго.

Усього за понад сім років та десять ротацій, 18 ОВЗ Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго екіпажі здійснили більше 22 тисяч польотів із загальним нальотом 24 тисячі годин. За цей період, вони перевезли понад 81 тисячу пасажирів та 3852 тонн різноманітних вантажів.