Як винищувач ВПС США відстріляв крилатими ракетами JSM. ФОТО

-

Читайте также

Багатоцільовий винищувач F-35 відстріляв крилатими ракетами JSM (Joint Strike Missile). Про це повідомляє «Мілітарний» за посиланням на агентство оборонних матеріалів Норвегії.

Агентство опублікувало перші фотографії успішного випробування, проведеного в лютому 2021 року.

Випробування ракети JSM було проведено у США, де літаки F-35 злетіли з авіабази Едвардс в Каліфорнії та відстріляли їх по наземним цілям.

Тестування складалось із декількох етапів – політ із ракетою, відокремлення JSM з літака, тощо.

У польоті ракета пройшла ретельні випробування. Безпечне відокремлення JSM шляхом скидання в повітря від F-35A також завершено. Літак зможе нести дві такі ракети у внутрішніх відсіках F-35, та додаткові – на зовнішніх пілонах крила.

Крилата ракета F-35 виконана із застосуванням стелс-технологій, а система наведення дозволяє з високою точністю уражати як морські, так і наземні цілі.

Уперше з літака ракету JSM застосували у 2015 році, тоді в якості повітряного носія був використаний винищувач F-16.

Розробник ракети – норвезька компанія Kongsberg Defense & Aerospace, фактично крилата ракета JSM – це авіаційна версія протикорабельної NSM (Naval Strike Missile) зі збільшеною до 280 км дальністю. Роботи по створенню авіаційної версії відбуваються в рамках співпраці з компанією Lockheed Martin по створенню озброєння для багатоцільових винищувачів п’ятого покоління F-35.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Погони під рясами: як РПЦ з моменту свого створення служить владі

Служила усім московським правителям, від Сталіна до Путіна з тою різницею, що при Сталіні була слухняною виконавицею наказів, а...