Як військовослужбовці НУОУ навчались діяти в екстремальних умовах. ФОТО

-

Читайте также

На водно-спортивній базі Національного університету оборони України (НУОУ) імені Івана Черняховського тривають практичні заняття з військово-прикладного плавання та прискореного пересування зі слухачами першого курсу оперативно-тактичного рівня підготовки та курсантами.

Під час занять військовослужбовців навчають індивідуальних і колективних дій, які допоможуть вижити у бойових умовах, зберегти життя і здоров’я в екстремальних ситуаціях бою та під час впливу негативних факторів зовнішнього середовища, повідомляє пресслужба Міноборони.

Практичні заняття організовані та проводяться під керівництвом фахівців Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ.

Цьогоріч військовослужбовці НУОУ відпрацьовували способи підготовки до плавання в обмундируванні за допомогою підтримуючих засобів та без них, способи роздягання при раптовому потраплянні у воду та тривалого утримання на воді за допомогою елементів форми одягу. Окрім того, було організовано переправу через водну перешкоду у складі груп за допомогою штатних засобів.

Також, під час занять, офіцери та курсанти виконувати марш у складі тактичних груп у пішому порядку по лісовій місцевості за визначеними на схемі місцевості орієнтирами. За відгуками військовослужбовців, навички, які вони отримали під час практичних занять, стануть їм у нагоді не лише під час проходження служби, а й у повсякденному житті.

Як повідомляла група ІС, на Київщині зі слухачами-артилеристами випускних курсів командно-штабного інституту застосування військ НУОУ була проведена практична частина комплексного екзамену з бойовою стрільбою артилерії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Латвии открыли уголовный процесс по делу о захвате лайнера Ryanair в Минске

Полиция Латвии начала уголовный процесс по делу о захвате лайнера Ryanair в Беларуси. Ранее проводилась проверка в связи с...