Як виглядає та працює бойова «лопата» поліції ЄС проти дронів. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Поліція Євросоюзу обрала зброю проти дронів, яка надійде на озброєння правоохоронних підрозділів. Нею стала «протидрона гвинтівка» DroneGun Tactical від австралійської компанії DroneShield, яка має досить незвичний лопатоподібний вигляд, пише Defense Express.

Офіційне повідомлення про рішення європейських правоохоронців опублікувала сама компанія DroneShield та підкреслила, що очікує вагомих об’ємів продажу своєї зброї протягом тривалого часу, старт яких розпочнеться вже у цьому кварталі.

«Це перший випадок системного розгортання контр-дронного оснащення будь-яким державним замовником у світі», — підкреслив директор компанії Олег Вронік.

DroneGun, який важить 7,3 кг, дозволяє придушувати роботу дронів на відстані до 2 км завдяки створенню завад на частотах 433 МГц, 915 МГц, 2,4 ГГц и 5,8 ГГц, які зазвичай використовуються для керування безпілотниками. Окрім того, існує можливість придушення сигналів супутникової навігації.

Як повідомляла група ІС, розробка вчених з Швейцарської вищої технічної школи Цюріха 12гвинтовий безпілотник не тільки може виконувати складні рухи, але і здатна вирішувати другорядні завдання.

Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Защитит от Лукашенко и Путина»: польский премьер прокомментировал строительство стены на границе

Премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий объяснил необходимость построения забора на границе с Беларусью. По его мнению, это поможет избежать "миграционного...