Як українські військові тренувались вражати цілі із «Сапога». ФОТО

-

Читайте также

Одним із надійних засобів  для ураження броньованих цілей та живої сили противника є станковий протитанковий гранатомет СПГ-9. Воїни 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького вдосконалювали навички стрільби з СПГ-9 (на слензі військових «Сапог»). Бойові стрільби виконали всі розрахунки гранатомету прямою наводкою на відстані 800 м по цілі – «умовний ворожий танк», що з’являється два рази по 20 с, повідомляє пресслужба 30-ї ОМБр.

Робота налагоджена, кожний розрахунок знає свою роботу: хто заряджає, хто підносить гранати, а хто стріляє і спостерігає.  Це й не дивно, адже воїни неоднарозово застосовували цю зброю на передових позиціях. Попри високий рівень злагодженості розрахунків, вони постійно вдосконалюють свої навички.

«СПГ-9 є грізною зброєю, надійною, ефекивною та простою в обслуговуванні. У позиційній війні без неї не обійтись, вона вражає бронетехніку і танки бойовиків, а також живу силу противника. Характер місцевості на передовій та характеристики СПГ, дозволяють ефективно знищувати противника, вони бояться його як вогню», — розповів старший солдат Владислав Повар.

З поставленими завданнями бійці справились та показали високий рівень підготовки до виконання завдань.

Як повідомляла група «ІС», поблизу Криму артилеристи тренувались протидіяти морському десанту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ вымирает население: повышается смертность на фоне падения рождаемости

По недавним исследованиям Росстата, наибольшее сокращение населения по России отмечено в Саратовской области —66,5 тысяч человек. Этот регион весной...