Як українські військові допомагають мешканцям Луганщини долати наслідки масштабних пожеж. ФОТО

-

Читайте также

Об’єднані сили допомагають долати мешканцям Луганщини наслідки вогняної стихії. Командування Об’єднаних сил визначає та оцінює масштаби руйнувань, координує дії залучених до їх ліквідації усіх складових сил оборони.

Зокрема, у Вороновому військовослужбовці ЗСУ проводять опитування жителів щодо необхідної допомоги. Адже унаслідок стихії у цьому населеному пункті зруйновані будинки, пошкоджені водогін, електромережі, газопровід та об’єкти інфраструктури. Тож військові розбирають завали, розчищають помешкання та територію, повідомляє штаб ООС.

Зокрема, представники цивільно-військового співробітництва ОС роздали місцевим жителям продукти харчування та питну воду.

Окрім того, близько 90 військовослужбовців ЗСУ та майже 30 одиниць важкої інженерної техніки залучені до гасіння пожежі, яка досі триває поблизу населених пунктів Боброве, Воронове та Боровське, де загорілася ділянка лісного масиву площею майже 9 тисяч гектарів.

Як повідомляла група ІС, через масштабні пожежі вздовж лінії розмежування на Луганщині розпочато кримінальні провадження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

ФСБ РФ проводит обыски у сотрудников ГИБДД: масштабы коррупции поражают

В Ростовской области РФ проходят обыски у высокопоставленных сотрудников ГИБДД и представителей автошкол. Они связаны с уголовным делом о...