Як українські вертолітники у Конго проводять регламентні роботи на гелікоптерах. ФОТО

-

Читайте также

Військовослужбовці інженерно-авіаційної служби 18-ого окремого вертолітного загону ЗС України, який виконує завдання у складі Місії ООН у Демократичній Республіці Конго, проводять регламентні роботи на гелікоптерах. Про це інформує прес-служба 18 ОВЗ.

Зазначається, що окрім щоденного обслуговування авіаційної техніки, здійснюють регламентні роботи після 25, 50, 100 та 200 годин нальоту.

Зокрема, це перевірка справності вузлів та агрегатів, залишок їхніх ресурсних показників, регулювальні роботи елементів, які вийшли з ладу та здійснення їхньої заміни.

За словами командира вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго полковника Сергія Ващенка, робота інженерно-технічного складу є особливо відповідальною та складною, адже від якісного обслуговування техніки залежить впевненість пілотів у небі під час виконання завдань Місії ООН.

Нагадаємо, як повідомляла група «ІС», українські вертолітники у Конго взяли участь у навчаннях зі спецпризначенцями Гватемали.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США успішно випробували балістичні ракети Trident. ФОТО

Прес-служба військово-морських сил США повідомила про успішно проведені планові випробування балістичних ракет Trident II D5LE над Атлантичним океаном. Пуск...