Окремий батальйон морської піхоти під командуванням майора Вадима Сухаревського продовжує підготовку до міжнародних навчань Sea Breeze exercise 2019 на полігоні поблизу Одеси.

Про це повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

На минулих заняттях морпіхи відпрацьовували практичні навички по десантуванню безпарашутним способом за допомогою комплекту бортового обладнання «Адаптер-М1».

Тренування проводилося на десантно-штурмових тренажерах у складі підрозділу, який буде безпосередньо задіяний на навчаннях «Сі-Бриз -2019».

Саме цим військовослужбовцям доведеться десантуватися у такий спосіб під час міжнародних навчань.

Десантування безпарашутним способом дає можливість швидко і непомітно для противника здійснити безпечне перекидання підрозділів зі штатним озброєнням у визначене місце. І при цьому, немає потреби використовувати важку транспортну авіацію. Достатньо задіяти вертольоти, які на малій висоті підійдуть до точки розгортання і за допомогою зазначеної системи забезпечать висадку десанту. До того ж, малоефективними будуть і засоби протиповітряної оборони ворога.

Раніше стало відомо про те, що на Приазов’ї проведено спільні навчання кораблів та катерів морської охорони ДПСУ та ВМС України.