Домой Фото Як триває розбудова нового КПВВ в місті Щастя на Луганщині. ФОТО

Як триває розбудова нового КПВВ в місті Щастя на Луганщині. ФОТО

У Луганській області продовжуються роботи з розбудови додаткового пункту пропуску через лінію розмежування в місті Щастя, рішення про створення якого було прийнято 22 липня 2020 року під час зустрічі Тристоронньої контактної групи, інформує прес-центр ООС.

До будівництва пішохідного сполучення залучено представників військово-цивільних адміністрацій Луганської області, робітників Попаснянського районного водоканалу та регіональної служби автомобільних доріг.

За підтримки міжнародних гуманітарних організацій, на новому пункті будуть облаштовані санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають КПВВ.

Відкриття КПВВ «Щастя» заплановане на 10 листопада 2020 року.

Його очікувана пропускна спроможність в’їзду-виїзду – 10-15 тисяч осіб за добу.

Станом на сьогодні у районі проведення операції Об’єднаних сил функціонує КПВВ «Станиця Луганська», двічі на тиждень – КПВВ «Новотроїцьке». Решта пунктів пропуску, а це «Золоте», «Мар’їнка», «Гнутове» та «Майорське» не функціонують з вини російсько-окупаційних військ.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, усі КПВВ на Донбасі та в Криму облаштують медпунктами, де громадяни зможуть пройти тести на наявність ВІЛ, туберкульозу, гепатиту чи COVID-19.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.