Як спецпризначенці вчилися приборкувати свій страх. ФОТО

-

Читайте также

У складі базового курсу з військовослужбовцями окремих загонів спеціального призначення, спецпризначенці з усіх куточків України здійснили стрибки з парашутом. Десантування відбувалося на аеродромі Гвардійської авіаційної бази Національної гвардії в місті Олександрія на Кіровоградщині, інформує прес-служба НГУ.

Одним з напрямків підготовки базового курсу, що проходять бійці, є парашутно-десантна підготовка упродовж тижня.

Подолання психологічного бар’єра – один із найважливіших компонентів успішного десантування. Утім, окрім подолання страху, гвардійці отримають багато теоретичних знань та опанують низку практичних навичок для того, щоб приземлитися без ризику для життя та здоров’я.

Як поводитися перед стрибком у літаку і що робити під час польоту з парашутом, як відділятися від вертольота, управляти куполом парашута в повітрі, діяти на стапелях, приземлятися, діяти при відмові основного парашута – все це потрібно знати перед тим, як пірнути у повітря.

Також спецпризначенці відпрацювали висадку за допомогою системи безпарашутного десантування «Адаптер-М1» і тактичні дії після приземлення. Десантування здійснювалось по спеціальному канату без страховки. Цей спосіб десантування стає незамінним виходом під час надзвичайних ситуацій та у важкодоступних місцях з малими територіями для висадки.

Нагадаємо, група ІС інформувала раніше, що українці просять Уряд розмістити на кордоні з Угорщиною військову частину Національної гвардії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

РФ разгоняет фейк об отказе в военной помощи Украине от США

Российская пропаганда активно разгоняет фейк об отказе США в военной помощи Украине после встречи Джо Байдена и Владимира Путина....