Як снайпери-нацгвардійці покращували професійні навички. ФОТО

-

Читайте также

На базі навчального полігону військової частини 3012 Нацгвардії  пройшли заняття із снайперами. Керівники занять зокрема розповідали про новий зразок озброєння – снайперську гвинтівку UAR-10, повідомляє пресцентр НГУ.

Гвардійцям-снайперам розповіли, як робити перевірку  зброї та приведення до бою. Також кожен відпрацьовував практичні навички стрільби на дистанції до 450 метрів.

«Професійно навчений снайпер здатний в бою знищити не тільки одне відділення, а й весь взвод. Для нього вивести з ладу озброєння противника – це лише один постріл. Але сьогодення вимагає від кожного військовослужбовця постійно підвищувати свої знання», – розповідає полковник Віталій Денис.

Самозарядну напівавтоматичну снайперську гвинтівку UAR-10 можна вважати аналогом американської автоматичної гвинтівки AR-10. Слід зазначити, що в даному зразку реалізовано вдале конструктивне рішення, а саме — за рахунок автоматики на відведення порохових газів з’явилася можливість здійснювати до 21 пострілу за хвилину. Також  гвинтівка  оснащена регульованим по довжині та висоті прикладом.

Як повідомляла група ІС, на базі Школи підготовки снайперів 169-го Навчального центру визначили кращих снайперів серед підрозділів Сухопутних військ ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В районе ООС существенно активизировались снайпера оккупантов – группа «ИС»

По оперативным данным группы «Информационное сопротивление», в период с 3-го по 8-е сентября 2021 года, отмечалась повышенная активность снайперов...