Як провели танкові навчання військові 93-ї ОМБр. ФОТО

-

Читайте также

Військовослужбовці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» провели танкові навчання.

Як повідомляє у Facebook пресслужба 93-ї ОМБр, танкісти вчилися протидіяти ворожим групам. Під час практичних занять вони удосконалювали водіння танками Т-64БВ у складних умовах місцевості вдень.

Екіпажі відпрацьовували порядок дій при виявленні диверсійно-розвідувальної групи. Зокрема, блокування ворожої групи. Також тренувалися відбивати напад противника з повітря.

Додатково провели тренування з переходами по підготовленому проходу у мінно-вибухових загородженнях, проїжджали по колійному мосту та розгорталися у бойовий порядок.

Нагадаємо, 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» – формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада захищала державний суверенітет та територіальну цілісність України від самого початку війни на сході країни з Росією.

Раніше група «ІС» повідомляла, як українські танкісти «знищили» ворожий опорний пункт.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Стихийные свалки уничтожают экологию в оккупированном Крыму

В оккупированном Крыму стихийные свалки занимают больше 1 млн квадратных метров. Чтобы ликвидировать груды отходов, потребуются годы и сотни...