Як пройшла зустріч українських пілотів з командувачем ВПС Туреччини. ФОТО

-

Читайте также

У середу, 4 листопада, на Київщині представники делегації ЗС Туреччини відвідали бригаду тактичної авіації повітряного командування «Центр» ПС ЗС України.

Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр», під час брифінгу-презентації іноземні гості ознайомились з історією, сучасним станом та завданнями, які виконує авіаційна бригада.

Командувач ВПС ЗС Турецької Республіки генерал армії Хасан Кючюкакюз та представник Української сторони ТВО командувача повітряного командування «Південь» генерал-лейтенант Василь Черненко обговорили питання підготовки військових льотчиків та перспективних напрямів щодо поглиблення двостороннього військового співробітництва.

Під час статичного показу учасники заходу оглянули літаки МіГ-29, Су-27, Л-39 та авіаційне озброєння.

На завершення візиту генерал армії Хасан Кючюкакюз зустрівся та поспілкувався з пілотами бригади, побажав успіхів у справі захисту країни.

Як повідомляла група «ІС», авіація ЗСУ суттєво наростила свої бойові спроможності.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Оккупация Крыма: на полуострове объявили «набор людского мобилизационного резерва»

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму планируют провести незаконную кампанию по «набору людского мобилизационного резерва Крыма в 2021 году»....