Як проходять навчання майбутніх саперів Нацгвардії. ФОТО

-

Читайте также

На військовому стрільбищі Навчального центру Нацгвардії України пройшли практичні заняття в польових умовах, під час яких представники операції UNIFIER та інженери Центру проводили підривні роботи. Майбутні сапери застосовували бойові вибухові речовини та засоби підриву під час робіт електричним способом, повідомляє Група інформації і комунікації НЦ НГУ.

«Кваліфіковані сапери є необхідними фахівцями у непростий для нашої країни час. Адже вони завжди попереду перших, ризикують своїм життям і здійснюють заходи інженерного забезпечення, розміновують і знешкоджують величезну кількість вибухових предметів. Практичні заняття дозволяють кожному курсанту вдосконалити свою професійну майстерність та закріпити отримані знання», – розповів старший викладач модуля з підготовки саперів розмінування майор Олексій Гулянський.

Нагадаємо, що 25 травня на базі Навчального центру НГУ розпочалася апробація курсу «Сапер. Рівень 2», під час якого військовослужбовці близько трьох місяців опанують тонкощі інженерно – саперної справи у складі відділення. Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі іноземних колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів Нацгвардії.

Нагадаємо, у травні військовослужбовці Нацгвардії завершили навчання за програмою підготовки «Сапер. Рівень 1». За час навчання гвардійці опанували ази інженерно–саперної справи, а також опанували базові знання та практичні навички із таких дисциплін як: вибухова справа, засоби розвідки та розмінування, організація розмінування місцевості та вибухонебезпечні предмети.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Беларуси «партизаны» с помощью БПЛА атаковали базу ОМОНа: опубликовано видео

В Беларуси атаковали базу ОМОН МВД Республики в Минске с применением беспилотника. Группа "Чорны Бусел" сбросила две емкости по...