Як проходить розмінування території поблизу Павлополя. ФОТО

-

Читайте также

Сапери одного з підрозділів Об’єднаних сил регулярно проводять інженерну розвідку фронтових доріг, місцевості та полів мирних мешканців, неподалік Павлополя.

На цій ділянці армійці постійно виявляють та знешкоджують протитанкові та протипіхотні міни і нерозірвані снаряди великого калібру, пише у Facebook пресслужба Об’єднаних сил.

На сьогодні міни, нерозірвані снаряди та залишки вибухових пристроїв є однією із головних загроз життю військовослужбовців та українців, які проживають в районі проведення ООС. Тому очищенням цієї місцевості від небезпечних пристроїв саперні підрозділи займаються щоденно.

Як повідомляла група ІС, з початку агресії РФ на Донбасі знешкоджено близько 460 тисяч вибухонебезпечних предметів, повідомив начальник відділу протимінної діяльності Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міноборони полковник Руслан Берегуля.

загрузка...

Свежее

В блокадном Ленинграде полных не было: российская пропагандистка упрекнула пенсионерку за лишний вес

Хамство и надменность давно присущи российским пропагандистам, работающим на телевидении. Недавно, ведущая медицинской программы на росТВ Елена Малышева попала...