Як проходить конкурс на кращий інженерний взвод ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділи інженерних військ 17-ї окремої танкової бригади продемонстрували свою майстерність на конкурсі на кращий інженерний взвод ОК «Схід».

Конкурс передбачає чотири етапи. Перший етап вже відбувся і команда 17 ОТБр виборола друге місце. Під час першого етапу інженери відпрацьовували розгортання ТММ-3М. ТММ-3М – це важкий механізований міст, призначений для наведення переходів через нерівності рельєфу шириною до 40 м і глибиною до 3 м. Міст може витримати техніку вагою до 60 т. Наша команда, як і всі учасники конкурсу, виконувала вправу на екранному обладнанні, повідомляє пресцентр 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка.

Під час другого етапу буде задіяна інженерно-саперна установка розмінування УР-83П. Установка призначена для пророблення проходів шириною 6-12 м в мінних полях, які складаються з протитанкових мін з датчиком цілі, а також протипіхотних фугасних мін. Також установка застосовується для оперативного пророблення проходів в мінно-вибухових загородженнях для танкових дозорів і мотострілецьких підрозділів, які проводять розвідку на передньому краю оборони.

Саме на третьому етапі конкурсанти буду відпрацьовувати вправу — пророблення проходів в мінному полі умовного противника.

Завершиться конкурс військовим біатлоном та підведенням підсумків. Кращі будуть нагороджені медалями, грамотами, кубками та призами.

Як повідомляла група ІС, у конкурсі на кращий танковий взвод об’єднаних сил змагалися підрозділи семи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання у Донецькій та Луганській областях.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ остановили выпуск несертифицированной вакцины «КовиВак»: названа причина

В России приостановлен на несколько месяцев выпуск вакцины от коронавируса «КовиВак». Разработчик вакцины — центр имени Чумакова — с...