Як проходило контрдиверсійне навчання на Франківщині. ФОТО

-

Читайте также

Тактико-спеціальні навчання окремого загону спецпризначення Західного територіального управління Нацгвардії розпочались за такою легендою: «Диверсійно-розвідувальна група, в кількості 7 чоловік, прибула на Івано-Франківщину для здійснення терактів на об’єктах військової та цивільної інфраструктури». Далі навчання відбувались в декілька етапів та включали в себе питання щодо управління силами та засобами окремого загону спецпризначення в умовах максимально наближених до бойових, повідомляє пресцентр НГУ.

«Практичне відпрацювання подібних завдань дає можливість підвищити вишкіл особового складу та сформувати не тільки бойові, але стійкі морально-ділові якості. Як приклад: цього разу протягом всього навчання йшов проливний дощ, отож погодні умови внесли свої корективи. Але групи пошуку диверсантів зі своїм завданням впорались», – зазначив один із командирів груп окремого загону спецпризначення.

Пошуки під дощем тривали не одну добу. Спецпризначенці перевірили десятки кілометрів на визначеній місцевості. За легендою навчань підозрілих осіб було помічено в зруйнованій будівлі.

На відміну від прийняття рішення на штурм будівлі, де знаходились злочинці, безпосереднє знешкодження диверсійної групи відбулось за лічені хвилини.

«Протягом навчань ми намагались давати різні ввідні – як правило, під час реальних подій без ускладнень не обходиться. Так в ході проведення пошукових дій, в одній групі після бойового зіткнення з групою ДРГ – один поранений та загиблий. А це за десятки кілометрів від базового табору, і ще пару кілометрів від дороги. Подібних ввідних було декілька. Така практика дає можливість проаналізувати та удосконалити дії посадових осіб при прийнятті рішень», – розповів помічник керівника навчань майор Роман Смітюх.

Завершились навчання проведенням занять з бойової стрільбою при веденні бойових дій в населеному пункті.

Нагадаэмо, нещодавно у Івано-Франківській області пройшли тактико-спеціальні навчання СБУ. Спецпризначенці знешкодили «диверсійні групи», які, за легендою навчань, планували підірвати стратегічний об’єкт на військовому аеродромі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

З Кремля голодом прирікали українців на смерть, тепер наказують вбивати наших братів і сестер: заява Епіфанія

Глава Православної Церкви України митрополит Епіфаній під час свого виступу на міжнародному форумі «Масові штучні голоди: пам’ятаємо, вшановуємо» провів...