Як прикордонники вивчають специфіку служби в пунктах пропуску. ФОТО

-

Читайте также

На базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора І.Момота під Черкасами триває навчання молодших інспекторів прикордонної служби. Під час занять з прикордонного контролю військовослужбовці здобувають знання та вміння щодо порядку та особливостей несення служби в прикордонних нарядах у пунктах пропуску, інформує прес-служба ДПСУ.

Охоронці кордону навчаються порядку проведення ідентифікації транспортних засобів, розглядають основні місця облаштування схованок та тайників в конструктивних особливостях автотранспорту та порядку їх виявлення.

Також за допомогою спеціальних технічних засобів оглядають транспорт.

Під час практичної роботи у навчальному пункті пропуску для залізничного сполучення слухачі відпрацьовують питання щодо порядку забезпечення режиму в місцях оформлення залізничних потягів різних модифікацій та проводять огляд залізничних вагонів з використанням відповідних технічних засобів.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як на Черкащині для Держприкордонслужби готують операторів ПТРК, ПЗРК та БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

Войска рф на Бахмутском направлении не усвоили уроков прошлых кампаний — ISW

Российские усилия вокруг Бахмута показывают, что российские силы совершенно не извлекли уроков из предыдущих кампаний с большим количеством жертв,...