Як прикордонники та ЗСУ провели навчання в Азовському морі під «наглядом» ФСБ. ФОТО

-

Читайте также

В Азовському морі відбулося тактичне навчання складових Об’єднаних Сил. Корабельно-катерний склад Маріупольського загону Морської охорони та підрозділи ВМС ЗСУ відпрацювали злагодженість спільних дій із протидесантної оборони узбережжя моря, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Вночі кораблі та катери Морської охорони вийшли в море для відпрацювання бойових маневрів. Вони були розділені на тактичні групи. Одні забезпечували безпеку судноплавства, закриваючи райони проведення стрільб, обстежували прибережні води для убезпечення рибалок-любителів від випадкового потрапляння в зону висадки десанту. Інші доставляли штурмові підрозділи до берега і надавали вогневу підтримку з моря.

Під час артилерійських стрільб кораблі Морської охорони відпрацювали попереджувальну стрільбу по судну-порушнику, ураження надводної цілі та ліквідацію плавучої міни.

На місці проведення стрільб спостережна вахта кораблів Морської охорони зафіксувала наближення корабля Берегової охорони прикордонслужби ФСБ РФ. Зважаючи на часті провокації росіян в акваторії Азова, учасники навчань були готові реагувати на зміни в обстановці, але «недружні сусіди» лягли в дрейф та стежили з відстані близько 6 морських миль.

Після завершення відбувся розбір та аналіз тактичного навчання, за підсумками якого діям підрозділів керівництво дало оцінку «добре». І це означає, що завдання виконано, готовність підрозділів до виконання бойових завдань – забезпечено.

Як повідомляла група ІС, на базі Навчального центру Морської охорони в Ізмаїлі відбувся перший випуск військовослужбовців, які навчались на спеціалізованих курсах мовної та фахової підготовки екіпажів кораблів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В місті на Луганщині виявлено схрон з боєприпасами. ФОТО

Прокурорами Луганської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил спільно зі співробітниками поліції, СБУ та ДСНС на...