Як підвищували свою вправність гранатометні розрахунки підрозділів НГУ. ФОТО

-

Читайте также

На базі військового стрільбища військової частини 3039 Нацгвардії упродовж п’яти днів гранатометники військових частин Південного оперативно-територіального об’єднання вдосконалювали свою бойову виправку та відпрацьовували вправи стрільби з 40-міліметрового гранатомета РПГ-1, повідомляє пресцентр НГУ.

Гранатометний розрахунок складається з двох гвардійців – гранатометника та його помічника, які мають діяти як одне ціле. Не дивно, що ця нерозривна команда підбирається за чималою кількістю критеріїв. А подібні збори допомагають зрозуміти наскільки вправною та злагодженою є ця команда.

«Наше головне завдання – практичне відпрацювання усіх дій розрахунку, бо тільки на практиці стає ясно наскільки підковані гвардійці, чи можуть діяти у бойових умовах і самостійно, і в складі розрахунку. На сьогодні з впевненістю можу заявити, що ми готові до несподіванок, хоча завжди залишається над чим працювати», – прокоментував керівник зборів підполковник Святослав Шафаренко.

Завершальним етапом навчань стали практичні стрільби, під час яких гранатометники виконували визначені вправи зі штатної зброї. Крім того, розрахунки здійснювали постріли з PSRL-1, використовуючи пристрої для навчальної стрільби «ПУС-7». Ці пристрої, маючи калібр 7,62 міліметра, здійснюють імітацію пострілу гранати.

«Мій помічник повинен прикривати мене під час моєї роботи, допомагати готувати боєприпаси. Без нього я як без рук, від нашого професіоналізму залежить результат. Як відомо, зброя не прощає помилок, а у гранатометників кожна помилка може бути фатальною. Це одна з найвідповідальніших і небезпечних спеціальностей і я пишаюся сьогоднішнім результатом – наш розрахунок довів, що гідний називатися кращим!», – зазначив старший контролер (гранатометник) взводу реагування військової частини 3044 старшина Віктор Денисюк.

Як повідомляла група ІС, у Міжнародному центрі НГУ в селі Старе на Київщині відбулась робоча зустріч з представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні для обговорення результатів роботи та спільних здобутків 10-ої ротації операції UNIFIER.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

СЦКК пояснив, навіщо окупанти дискредитують режим припинення вогню

Російська сторона розгорнула черговий етап інформаційної кампанії з дискредитації додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню від 22 липня...