Як нацгвардійці навчались протитанковій боротьбі. ФОТО

-

Читайте также

Особовий склад протитанкових підрозділів військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії покращував свій фаховий рівень. Військовослужбовці проходили практичне навчання на тренажерах в Національній академії НГУ та на базі 3-ї бригади оперативного призначення.

На цих навчаннях особовий склад здобув практичні навички у користуванні протитанковими керованими ракетними комплексами «Фагот» і «Корсар». Гвардійці відпрацювали нормативи з розгортання і згортання переносних ПТРК, також були перевірені рівні підготовки номерів розрахунків і злагодженість дій військовослужбовців підрозділів при умовному веденні вогню і зміні вогневих позицій, повідомляє пресцентр НГУ.

«Під час навчань на військовому містечку підрозділи тренувалися проводити розвідку на місцевості, облаштовувати позиції, приводити установку в бойове положення. Гвардійці працювали з прицілом, наводили установку за цілевказівками корегувальників, пошук цілей проводився візуально з доведенням через оптику, всі ці дії відпрацьовували кожні розрахунки», – зазначив командир батареї протитанкових керованих ракет військової частини 3017 старший лейтенант Вадим Мірошніченко.

Як повідомляла група ІС, у танковій роті ВЧ 3017 Нацгвардії пройшов двотижневий польовий вихід. Гвардійці на Харківщині навчалися водінню танків Т-64 БВ в складних умовах місцевості, подоланню природних перешкод та веденню вогню з озброєння танка в оборонному бою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Меньше 6%: представитель Донецка в ТКГ подвел итоги российского голосования в ОРДЛО

В голосовании на выборах в российскую Госдуму приняли участие всего 200 тысяч жителей оккупированных территорий на востоке Украины, это...