Як на Прикарпатті «ставали на крило» курсанти-льотчики. ФОТО

-

Читайте также

До Івано-Франківської бригади тактичної авіації прибули курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил (ХНУПС) імені Івана Кожедуба. Це новий етап для випускників, адже для них розпочалися ознайомчі польоти, повідомляє Повітряне командування «Захід» ПС ЗСУ.

В бригаді курсанти-льотчики вже склали іспити на допуск до польотів та приступили до вивізної програми під керівництвом досвідчених пілотів-інструкторів. Управління польотами на себе візьмуть курсанти, які проходять практику на посаді офіцера бойового управління.

Водночас, досвідчені пілоти авіаційної бригади продовжують удосконалювати льотну майстерність, цього разу відпрацьовують виконання складного пілотажу та повітряні бої з винищувачами в складних метеоумовах. Дякуючи наземним службам літаки безпечно піднімаються в небо та здійснюють посадку.

Як повідомляла група ІС, курсанти-випускники ХНУПС висунулися на один із військових аеродромів Харківщини, аби захистити його від ймовірного повітряного удару. Під час маршу на мобільну вогневу групу «напала» ворожа ДРГ. «Напад» було успішно відбито вогнем ЗСУ-23-4 «Шилка».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Летающие гробы»: стало известно о многократном возврате «суперджета» по техпричине

В Российской Федерации продолжаются приключения так называемых "летающих гробов" - самолетов SSJ-100, или "суперджет". Стало известно о многократном возврате...