Як морпіхи відпрацювали десантування з вертольоту Мі-14. ФОТО

-

Читайте также

На одному з полігонів Миколаївщини підрозділами окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського ВМС ЗС України було здійснено десантування з повітряного судна Мі-14 та переміщення до району проведення бойових стрільб.

Про це повідомляє у Facebook пресслужба 36-ї бригади.

За словами командира десантно-штурмової роти, головна мета – підвищення навичок командирів відділень в управлінні підрозділом та вогнем підрозділу, вдосконалення злагодженості відділень в обстановці наближеної до бойової. Він зауважив, що подібні заходи формують в особового складу високі морально-бойові якості, психологічну стійкість, впевненість у своїй зброї та силах.

Як повідомляла група ІС, на полігоні 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів бійці 35-ї окремої бригади морської піхоти відпрацювали бойові стрільби відділень. Заходи відбувались за участю представників Збройних сил Канади в межах навчально-тренувальної місії Operation UNIFIER.

загрузка...

Свежее

В ООН предупредили о следующей пандемии, против которой нет вакцины

Если страны не примут срочных мер по управлению водными и земельными ресурсами и борьбе с чрезвычайной ситуацией с климатом,...