Домой Фото Як морпіхи подолали купу перешкод на шляху до штормових беретів. ФОТО

Як морпіхи подолали купу перешкод на шляху до штормових беретів. ФОТО

Військовослужбовці окремої бригади морської піхоти пройшли випробування на психологічній смузі перешкод. До випробування допускалися лише військовослужбовці, які прослужили в морській піхоті не менше пів року й мають бездоганний послужний список.

Протягом двох днів понад 200 кандидатів доводили своє бажання отримати штормовий берет, повідомляє інформагентство АрміяInform.

Усі морські піхотинці долали психологічну смугу зі зброєю та у спорядженні. Перед самим випробуванням кожен мав скласти заліки з фізичної підготовки, тактики застосування підрозділів морської піхоти та знань положень Кодексу морського піхотинця. Довжина дистанції, на шляху якої було облаштовано різноманітні перешкоди, становить понад п’ять кілометрів.

Подолання водної перешкоди, евакуація пораненого, виконання вправ стрільб після фізичних навантажень, тобто більшість елементів психологічної смуги відображають ті завдання, які притаманні саме українській морські піхоті. Також географія полігона, де власне й була створена смуга, характерна для тих ділянок місцевості, де діють морські піхотинці.

За словами інструкторів, головне для кандидата − це воля, прагнення через будь-що виконати поставлене завдання й не залишити своїх побратимів, адже саме такі риси характеру мають бути притаманні військовослужбовцям, які прагнуть отримати право носити штормовий берет. Також фізичне навантаження збільшується через те, що переважна частина маршруту смуги проходить у пісках, але все одно на першому місці психологічні випробування.

З огляду на складність випробування, протягом усієї дистанції кожну групу супроводжували представники медичної служби, які уважно слідкували за станом здоров’я військовослужбовців. Звичайно, не всі військовослужбовці змогли подолати смугу перешкод. Однак ті, хто пройшов випробування, після проголошення клятви, одягнуть такий жаданий берет морського піхотинця.

І хоча офіційна церемонія вручення омріяних штормових беретів для колишніх кандидатів пройде 14 жовтня, на День Захисника України, але вже сьогодні тих, хто подолав смугу, інші морпіхи називають побратимами.

Як інформувала група ІС, морпіхи з Миколаєва та Одеси провели тренування у Чорному морі


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу