Як курсанти опановують нові катери типу Island. ФОТО

-

Читайте также

Курсанти випускного третього курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» протягом майже двох місяців проходили стажування на кораблях та у частинах ВМС Збройних Сил України.

Зокрема вперше курсанти коледжу проходили практику на патрульних катерах типу Island та на пошуково-рятувальному судні «Олександр Охрименко», повідомляє інформагентство Міноборони АрміяInform.

«Загалом програму стажування виконано на сто відсотків. У курсантів є головне — бажання вчитись та опановувати професію. За місяць на курсантів чекають державні іспити та випуск», — розповів заступник начальника відділення з морально-психологічного забезпечення — начальник групи з морально-психологічного забезпечення коледжу капітан 2 рангу Микола Фіялковський.

Протягом усієї практики майбутні старшини закріплювали теоретичні знання, оволодівали практичними навичками у виконанні службових обов’язків за первинними посадами, знайомилися з матеріально-технічною базою кораблів національних ВМС, а також вивчали питання організації бойової та повсякденної діяльності та вахтову службу.

Після випуску старшини поповнять ряди корабельного складу ВМС України і з них 80-90 відсотків обіймуть ті посади, на яких стажувалися.

Нагадаємо, на заводі «Кузня на Рибальському» розпочато будівництво чергових двох бойових катерів для Військово-морських сил ЗСУ. Корабели побудують броньований артилерійський катер проекту 58155 та десантно-штурмовий катер проекту 58503.

загрузка...

Свежее

Британія виділила кошти на створення винищувача наступного покоління. ФОТО

Велика Британія виділила 250 мільйонів фунтів стерлінгів на програму створення винищувача наступного покоління Tempest. Про це інформує ресурс "Мілітарний". Міністерство оборони...