Як курсанти Академії НГУ вчились керувати сучасним тренажером БТР-4Е. ФОТО

-

Читайте также

В Національній Академії НГУ у сучасному навчально-тренувальному комплексі наразі функціонує 6 комплексних динамічних тренажерів для практичної підготовки майбутніх офіцерів. Там з курсантами факультету логістики пройшло практичне заняття на тренажері БТР-4Е, повідомляє пресслужба Нацгвардії України.

Навчав майбутніх офіцерів доцент кафедри автобронетанкової техніки Ігор Буликов. Упродовж 6 годин гвардійці вчилися прийомам початку руху, перемиканню передач, зміні напрямку руху, усім видам гальмування, основам техніки подолання природних і штучних перешкод.

«Сьогодні курсанти довели до автоматизму всі практичні вправи роботи на тренажері. Завдяки мультимедійним екранам та звуковому супроводженню курсанти відчували себе у зоні реальних подій. Крім того, шуми техніки, ландшафт – все це психологічно загартовує свідомість майбутніх офіцерів. Хочу запевнити, що всі без винятку курсанти, сівши в бронетранспортер після цих занять, не мають жодних труднощів з його водіння», – зазначив доцент кафедри автобронетанкової техніки Ігор Буликов.

Зазначимо, що унікальний тренажер БТР-4Е нічим не відрізняється від справжньої бойової машини. У кабіні тренажера курсанти почуваються немов у справжньому бронетранспортері.

Як завести двигун, щоб почати рух, як включити систему управління вогнем і як працювати з нею – усе це викладач детально і розповів на практиці майбутнім офіцерам. Спочатку навчання на тренажері проходило без динаміки, по елементам, потім вже вмикалася динамічна платформа, де вони відпрацьовували рельєфи місцевості.

Зазвичай, курсанти в комплексі навчаються як водінню, так і веденню вогню.

Віртуальний бойовий простір вимагає від курсантів блискавично приймати правильні тактичні рішення. Вони заздалегідь планують та злагоджують свої дії залежно від того, на якій місцевості, в який час доби і проти якого супротивника доведеться воювати. До того ж, викладач на своєму робочому місці бачить дії екіпажу. На електронній карті фіксуються та відображаються усі переміщення.

Усі без винятку курсанти, сівши в бронетранспортер після цих занять, не мають жодних труднощів з його водіння. Загалом за рік навчання курсанти здобувають 36 годин практичного досвіду на тренажері бронетранспортера.

Як повідомляла група ІС, курсанти Навчального центру Нацгвардії, які навчаються за напрямком підготовки водій-механік, відпрацювали водіння броньованих транспортних машин в колоні – марш в складі підрозділу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Facebook пояснили судьбу заблокированных аккаунтов Трампа

Учетные записи экс-президента США Дональда Трампа в Facebook и Instagram будут восстановлены только в том случае, если “риск для...