Домой Фото Як «королівські піхотинці» готують до бою гармати та кулемети на БМП. ФОТО

Як «королівські піхотинці» готують до бою гармати та кулемети на БМП. ФОТО

Бойові машини піхоти є надзвичайно важливим засобом вогневої підтримки механізованих підрозділів й ефективність їх озброєння визначається не тільки калібром і системою управління вогнем, але і схемою розміщення, інформує прес-служба 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід».

Для того, щоб здійснювати успішне вогневе ураження противника та виконати поставлене завдання, потрібно постійно підтримувати озброєння машини у бойовій готовності.

Саме з цією метою королівські піхотинці провели практичне заняття по порядку вивірки прицілів та приведення до нормального бою гармати 2А42, кулемета ПКТ та ПТРК.

Як раніше повідомляла група ІС, бійці 24 ОМБр імені короля Данила у районі проведення ООС ювелірним пострілом з протитанкової керованої ракети знищили ворожу систему відеоспостереження.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.