Як канадські інструктори навчали нацгвардійців вести розвідку за стандартами НАТО. ФОТО

-

Читайте также

На базі Навчально-бойового центру підготовки підрозділів до спеціальних дій Міжнародного центру НГУ триває базовий курс підготовки розвідника Нацгвардії. Канадські інструктори показали та навчили, як відповідно до стандартів НАТО ведеться розвідка на ближній відстані та облаштовується патрульна база, повідомляє відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ.

Перш ніж облаштувати патрульну базу гвардійці разом із канадськими інструкторами здійснили марш у глибину лісу по заболоченій місцевості та провели розвідку місцевості. Далі канадські інструктори показували і розповідали як діяти правильно у різноманітних ситуаціях з точки зору послідовності тактичних елементів дій, для того, щоб розвідка була проведена правильно і у повному обсязі.

«Концепція ведення розвідки в Канаді та Україні майже однакова, тому нам було легко знайти спільну мову і порозуміння у навчаємих. Ми намагаємося навчати деталям та хитрощам ведення розвідки, як доповнення до їх багажу знань», – зазначив керівник курсу від канадської сторони.

Патрульна база – це тимчасовий табір, де воїни можуть відпочити, почистити зброю та спланувати наступні дії. Практичне заняття показало, що встановлення патрульної бази є необхідною та ефективною частиною ведення розвідки. Після того як були виставлені патрулі особовий склад навчаємих розділилися на три групи та відпрацювали такі дії як розвідка об’єкта, маршруту, перехрестя, ділянки місцевості, одночасно отримуючи вказівки від інструкторів.

Зі слів інструкторів, гвардійці дуже швидко засвоюють матеріал, та що їм особливо до вподоби, воїни починають відразу застосовувати отриманні знання на практиці.

Як повідомляла група ІС, у Міжнародному центрі НГУ відбулась робоча зустріч з представниками Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні для обговорення результатів роботи та спільних здобутків 10-ої ротації операції UNIFIER.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

«Щось у церкві знову не те»: Зеленський прокоментував акцію РПЦ в Україні під Радою

Група «ІС» повідомляла, що сьогодні 15 червня РПЦ в Україні руками підконтрольної ГО «Миряни» та при підтримці партії ОПЗЖ...