Як гранатометники полку «Азов» відточували свою майстерність бойовими снарядами. ФОТО

-

Читайте также

На Новопетрівському полігоні відбулися збори гранатометних розрахунків усіх підрозділів полку «Азов». Протягом п’яти днів бійці удосконалювали свої навички використання зброї: вивчали теорію та відпрацьовували на практиці. Про це інформує прес-служба полку.

Під час навчань бійці вивчали тактико-технічні характеристики зброї, приведення її до бою, вивірку прицільних пристроїв на РПГ-7В, таблиці перевищень по гранатах і стрільбі.

На теоретичних заняттях гранатометники вчилися враховувати поправки на боковий вітер та застосовували ці знання на практиці. Вивчали методи ведення вогню у міських умовах, а також відпрацьовували вогонь по цілях на різноманітних відстанях.

Фінальним етапом занять було практичне відпрацювання стрільби бойовими снарядами, під час яких розрахунки виконували визначені вправи і вміння швидко орієнтуватися у складних тактичних умовах.

Кожен гранатометник працює з помічником – це командна робота, яка має діяти, як єдиний механізм.

Під час підсумкового заняття розрахунки висувалися на вогневий рубіж, прикриваючи один одного, помічник допомагав зарядити гранатомет та прикривав гранатометника, ведучи вогонь з автомата. Сам гранатометник виконував постріл з РПГ по різних цілях, потім зброю знову перезаряджали і змінювали укриття.

Гранатометні розрахунки прицільно вражали мішені та умовну ворожу піхоту.

«Особовий склад полку вкотре показав майстерність у відпрацюванні з РПГ-7В, влучну стрільбу та гарні навички володіння озброєнням», – цитує прес-служба полку керівника занять, офіцера групи БСП «Азов» на псевдо Даня.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про випробування, які спіткали кандидатів у снайперську групу полку «Азов».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пропозиція відкликати визнання ПЦУ має коріння у Москві, — архієпископ ПЦУ

Заява єпископа Бачського Ірінея (Буловича), єрарха Сербського Патріархату, щодо пропозицій Вселенському патріарху «відкликати» автокефалію ПЦУ, як нібито передумову «потужного...