Як артилеристи відточують майстерність у районах відведення ООС. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділи Об’єднаних сил постійно відшліфовують нові прийоми та навички, здобуті в боях із ворогом, аби в разі загострення ситуації швидко висунутися у заданий район та завдати нищівного удару ворогові.

Відповідно до Мінських домовленостей, вся українська артилерія знаходиться в районах відведення, однак навчання, бойове злагодження й тренування не припиняються, повідомляє пресслужба операції Об’єднаних сил.

«Під час навчань ми щоразу відпрацьовуємо різні завдання. Зокрема, ураження артилерійських і мінометних батарей, броньованої техніки, засобів ППО, фортифікаційних та інших оборонних споруд, особового складу тощо. Значну увагу приділяємо відпрацюванню швидкого згортання, залишення старої позиції та розгортання на новій. Це робимо для того, щоб оперативно вийти з-під ударів, які може завдати противник», — розповідає командир артилерійського підрозділу.

Офіцер розповідає, що під час навчань відпрацьовуються тактичні елементи, що показали свою ефективність у боях на Донбасі. Зокрема, артилеристи навчаються розгортати батарею з ходу, без підготовки, відпрацьовують прийом «кочівної» гармати та інші тактичні прийоми артилеристів.

«Для нас такі навчання є важливими не тільки в контексті підвищення майстерності бійців, а й для злагодженості колективу. Адже більшість особового складу не брали участі у реальних бойових діях. Та завдяки товаришам із бойовим досвідом, вони швидко навчаються й усвідомлюють усю важливість професії. «Кожен постріл – у ціль!» – не просто красивий девіз. Саме від ефективності артилерії залежить результат бою. Ми мусимо бути готові в будь-яку хвилину висунутися на вказані позиції, вступити у бій і знищити ворога», – говорить командир.

Раніше група «ІС» повідомляла, як готуються до бойового застосування танки Т-72 ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Стало известно о смерти оккупанта, который воевал против Украины на Донбассе. ФОТО

Из сообщений в социальных сетях стало известно о смерти еще одного оккупанта из Российской Федерации, который воевал против Вооруженных...