Як артилеристи морської піхоти вдосконалювали професійну майстерність на тактичному полі. ФОТО

-

Читайте также

В одному з підрозділів окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова Командування морської піхоти ВМС ЗСУ на тактичному полі проведено контрольно-комплексні заняття. Під час занять було відпрацьовано бойові дії батарей у складі артилерійського дивізіону під час ведення оборони за умов використання противником засобів високоточної зброї, повідомляє сайт Міноборони.

На заняттях оцінка підрозділів артбатарей здійснювалась відповідно до нормативів бойової підготовки у межах раніше засвоєних тем зі спеціальної підготовки.

«Проведені навчання показали готовність особового складу до виконання поставлених завдань з вогневого ураження противника, а також здатність командного складу підрозділу здійснювати розрахунки та ефективно управляти підрозділом під час ураження цілей противника», — зазначив начальник відділення бойової підготовки бригади підполковник Павло Мокрий.

Варто зазначити, що відпрацювання нормативів проходило в умовах наближених до бойових, як у індивідуальному заліку, так й груповому, у складі обслуги гармат та батарей.

Як повідомляла група ІС, морпіхи провели тактико-спеціальні навчання з ідентифікацією цілей та бойовою стрільбою.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

В окупованому Мелітополі з’явились листівки з попередженням рашистів. ФОТО

В тимчасово окупованому Мелітополі на вулицях українські патріоти розклеїли листівки, в яких попередили рашистів і колаборантів про відповідальність за...