Домой Фото «Ворогу не варто довіряти»: як військовослужбовці 30-ї ОМБр відбивали підступний «напад» противника....

«Ворогу не варто довіряти»: як військовослужбовці 30-ї ОМБр відбивали підступний «напад» противника. ФОТО

Протягом двох діб військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького відпрацювали на Луганщині комплексне тренування резервів, інформує прес-служба 30 ОМбр.

За задумом навчання, противник перейшов до відкритої агресії. Піхотинці, танкісти, протитанкісти та зенітники відпрацювали питання підготовки до бойових дій, висування в район зосередження, а також заняття району зосередження.

Безпосередньо в районі зосередження наші війська повинні негайно замаскувати свою техніку, адже ворог може виявити наше місце знаходження в будь-який час, проводячи наземну та повітряну розвідку місцевості.

Наступним питанням, яке відпрацювали – це зайняття району очікування, підготовка озброєння та техніки до застосування, адже противник перейшов в наступ, тому нашим військам потрібно його відбити та відновити положення переднього краю.

Особовий склад відпрацював всі питання на відмінно.

Такі заняття є важливими, адже потрібно постійно вдосконалювати злагодженість та взаємодію, практичні навички резервів під час ведення бойових дій. А у випадку відкритої агресії зі сторони російських військ, наш резерв завжди готовий прибути до основних сил та засобів і надати ворогу безщадного удару. Адже, як показує досвід попередніх домовленостей, ворогу не варто довіряти, а завжди бути напоготові до злочинних та підступних провокацій, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, члени терористичної організації «ЛНР» відзначилися новим фейком про втрати ЗСУ на Донбасі, випустивши «новину» про самопідриви на позиціях українських військових на основі старого відео.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу