Водорості на пляжах і жахливе харчування: як відпочивають діти в окупованій Євпаторії. ФОТО

-

Читайте также

Нині окупована Євпаторія раніше вважалася головним дитячим курортом на березі Криму. Куди щоліта батьки направляють своїх дітей набратися сил і поправити здоров’я. Пляжі Євпаторії славляться своїм м’яким дрібним піском, пише «АРК».

Однак, останнім часом, завдяки безгосподарності окупаційної «влади», курорт значно втратив свою привабливість. Тепер пройтися і помилуватися морем не надається можливим через натягнуті сітки і огорожі, а також через водорості, які збилися в купу і лежать по всій лінії пляжу.

Крім того, батьки вихованців євпаторійського дитячого табору «Дружба» масово скаржаться на якість харчування в оздоровчому закладі. «Годують, м’яко кажучи, холодними помиями. За три дні їм навіть гарячого чаю не дали. Приватні підприємці худобу годують набагато краще, ніж дітей̆ в таборі! Дуже багато дітей забирають додому з цих причин», – обурюються батьки.

Так, російські колонізатори перетворюють колись привабливі кримські курорти у розруху і морок, реалізуючи корупційні схеми, вони не вкладають в окупований півострів, а навпаки – вичавлюють з нього останні соки.

Як повідомляла група «ІС», в окупованому Криму на пляжах гниють тони неприбраних водоростей.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Коронавирс в РФ: в Петербурге в больнице пациенты лежат в коридорах на полу. ВИДЕО

Пациент показал ковидное отделение петербургской больницы – из-за нехватки мест люди лежат на матрасах в коридоре, пишет Telegram-канал «Подъем». Видео...