Водолазна школа ВМС України випустила першу групу водолазів-інструкторів. ФОТО

-

Читайте также

У водолазній школі ВМС України в Одесі відбувся перший випуск інструкторів-водолазів. Сертифікати про отримання кваліфікації «Інструктор-водолаз» випускникам школи урочисто вручили у Практичній гавані одеського порту, повідомляє пресслужба ВМСУ.

Протягом 8-ми тижнів досвідчені військові водолази, які пройшли відбір за рівнем професійних знань та навичок і мають достатній стаж водолазної служби та відповідають всім вимогам, які мають мати майбутні інструктори-водолази, підвищували рівень своєї професійної кваліфікації на базі Школи.

Учасники курсу відпрацювали водолазні спуски в різних умовах на глибинах до 30 метрів в тому числі у відкритому морі і, навіть, уночі. Загалом курсанти школи мали напружений та щільний графік навчання, який включав в себе встановлений програмою перелік підводних робіт таких як: водолазний пошук різними способами, водолазне обстеження з застосуванням відеофіксації, суднопідйомні роботи з застосуванням м’яких суднопідйомних понтонів, роботи з застосуванням ручного та гідравлічного інструменту, роботи з водоструменевим обладнанням, електрозварювальні та різальні роботи на затоплених об’єктах.

Під час навчання вперше з 2014 року використовувалася новітня водолазна техніка серед якої мобільна водолазна станція з шланговим водолазним спорядженням “SuperLite-27”, мобільна водолазна станція з універсальним   водолазним спорядженням “Divator DP-1”, спеціальне водолазне спорядження замкнутого циклу дихання “Caimano MK-4 CDV”, тощо.

Крім використання нового для себе спорядження та виконання нових видів робіт, майбутні інструктори-водолази наполегливо опановували знання та уміння щодо здійснення медичного забезпечення водолазних робіт та керівництва водолазними спусками.

Також випускники за результатом навчання отримали допуск до експлуатації водолазних барокамер, компресорів високого та середнього тиску та кисневого обладнання.

Вже найближчим часом випускники, більшість із яких — військовослужбовці ВМС ЗС України, підсилять пошуково-рятувальні підрозділи національного флоту та інші підрозділи ЗС України.

Група ІС раніше повідомляла, як проходила активна фаза протимінного навчання «Дайв-2021» в акваторії Чорного моря.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Водолазна школа ВМС України випустила першу групу водолазів-інструкторів. ФОТО

У водолазній школі ВМС України в Одесі відбувся перший випуск інструкторів-водолазів. Сертифікати про отримання кваліфікації «Інструктор-водолаз» випускникам школи урочисто...