ВМСУ, прикордонники та військова авіація тренувались спільно реагувати на загрози. ФОТО

-

Читайте также

Підрозділи Військово-Морських Сил України провели спільні тренування з підрозділами Державної прикордонної служби та Повітряних Сил ЗС України щодо підсилення оборони з морського напрямку.  Мета заходу – поглиблення взаємодії між відомствами та видами військ, пише «Арміяinform».

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа разом із начальником Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майором Сергієм Мулом перевірили готовність підрозділів до відсічі агресії умовного противника у зазначеному районі.

– З метою реагування на можливі загрози з боку противника ми маємо діяти пліч-о-пліч з нашими побратимами, адже справа захисту держави з моря, повітря та суходолу є нашим спільним завданням, – наголосив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Захід відбувався з залученням корабельного складу, берегової артилерії, морської піхоти національного флоту, авіації Повітряних Сил ЗС України та підрозділів Державної прикордонної служби України.

Як повідомляла група «ІС», морські авіатори провели тренували бомбометання по водних цілях.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Груз 200»: на Донбассе погиб наемник из Таджикистана

Чуть более месяца назад, 6 апреля, на Донбассе был ликвидирован иностранный наемник из Таджикистана Абдукаххор Замонов. О гибели 41-летнего...