ВМС ЗСУ провели спільне тренування з Береговою охороною США. ФОТО

-

Читайте также

В акваторії Чорного моря проведено тренування типу «PASSEX» із залученням сил та засобів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Берегової охорони Сполучених Штатів Америки та Морської охорони Державної Прикордонної Служби України, інформує Служба зв’язків з громадськістю ВМС ЗС України.

Тренування проводилось з метою посилення рівня безпеки в Чорному морі та підвищення взаємосумісності екіпажів кораблів України і США для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп за стандартами та процедурами прийнятими державами-членами та партнерами НАТО.

«Це дуже дієвий інструмент, який наближає український флот до стандартів Північноатлантичного альянсу», – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

В заході були задіяні: патрульний катер типу Айленд «Старобільськ», гелікоптер МІ-14 ВМС ЗС України, патрульний катер берегової охорони США «Hamilton» та флагман Морської охорони ДПС України корабель «Григорій Куроп’ятников».

«Тренування типу «PASSEX» направлені, в першу чергу, на взаємосумісність кораблів різних країн. Останнім часом вони проводяться у складі тактичної групи у взаємодії з ДПСУ та морською авіацією національного флоту» – додав командувач українських ВМС.

Екіпажі кораблів та катерів відпрацювали елементи з тактичного маневрування, сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку, відбиття ударів засобів повітряного нападу противника тощо.

Після закінчення тренування в морі, американські військові моряки провели показове заняття для українських колег на борту катеру Берегової охорони США «Hamilton».

Нагадаємо, як інформувала група ІС, наприкінці квітня командування 6-го флоту ВМС США направило катер берегової охорони США «Hamilton» у Чорне море для роботи з «союзниками по НАТО і партнерами в регіоні». Утім, під час навчань елементи спільного маневрування з відбиттям нападу майже не довелось імітувати, адже росіяни намагалися завадити українсько-американським навчанням.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Обвинувачений у розстрілах на Майдані беркутівець записався в терористи «ДНР»: що відомо

Екс-боєць підрозділу міліції "Беркут" Сергій Зінченко, якого звинувачують в розстрілах на Майдані і який був переданий в рамках обміну...