ВМС відпрацювали в акваторії Чорного моря управління корабельними групами. ФОТО

-

Читайте также

ВМС ЗС України провели навчання та відпрацювали управління корабельними групами під час застосування в морських операційних зонах, маневрування в складі тактичних груп і ордерах, охорону та оборону кораблів, катерів і суден у пунктах базування та в районах розосередження.

Як повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, навчання проходили в пункті базування Одеса та в акваторії Чорного моря.

Початком заходу стало проведення інструкторсько-методичного заняття з командирами дивізіонів, начальниками штабів, та керівництвом флотилії.

«Основною метою цих навчань було обговорення з командирами дивізіонів проблемних питань у напрямку застосування і шляхів їх вирішення, формування спільного розуміння у порядку проведення подібних заходів та під час виконання бойових завдань», – зазначив командувач ВМС ЗСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Також проведено визначення основних напрямків підготовки корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ на наступний рік

За командою керівника навчання, екіпажі кораблів та катерів приступили до відпрацювання корабельних та протидиверсійних навчально-бойових вправ. Під час вправ, керівникам підрозділів було продемонстровано новітні способи та методи застосування, а також ознайомлено з сучасним озброєнням, яке надійшло до Військово-Морських Сил.

«Данні навчання були дуже важливі для особового складу національного флоту, а мету його, я вважаю досягнуто повністю», – додав командувач.

Варто зазначити, заняття проходили із використанням стандартів НАТО, а управління кораблями здійснювалось виключно англійською мовою з використанням процедур Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, група ІС раніше писала про те, чим важлива угода з Британією щодо катерів для України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Зведення з фронту: артилеристи протягом доби уразили п’ять пунктів управління окупантів

Оперативні дані з фронту станом на вечір 8 грудня. Триває 288-ма доба героїчного протистояння Української нації російській воєнній навалі. Як...