Визначено найкращий танковий взвод в українській армії. ФОТО

-

Читайте также

В Европе испытывают новый беспилотный палубный вертолет. ФОТО и ВИДЕО

Концерн Airbus Helicopters приступил к испытаниям палубного разведывательного беспилотного вертолета VSR700 по заказу ВМС Франции. За основу для беспилотного аппарата...

«Была бы Третья мировая…»: российский пропагандист снова пугает Украину и мир

Топ-пропагандист России Владимир Соловьев выдал заявление о том, что Украина в 2014 году якобы хотела позвать на границу с...

Дело MH17: Германия считает «тяжкими» новые обвинения против России

Германия считает "весьма тяжкими" новые обвинения в адрес Российской Федерации, выдвинутые Объединенной следственной группой (JIT). Правительство ФРГ вновь призвало...

На Чернігівщині відбулося нагородження переможців змагань на найкращий танковий взвод вітчизняного війська.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак привітав учасників та заохотив грошовими призами й медалями, повідомляє інформагентство Міноборони «Армія Inform».

«Змагання, підсумки яких ми підбиваємо, показали, що танкові підрозділи, танкові частини Збройних Сил України – це та міць, яка постійно нарощує свої потенціал, вміння, знання, і яка стійко буде виконувати завдання в бойовій обстановці, що вона і робить останні 5 років», – зазначив під час нагородження Руслан Хомчак.

Змагання проходили на полігоні у Гончарівському. В конкурсі брали участь воїни  танкової Сіверської бригади, гірсько-штурмової Закарпатської бригади, механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, танкової Криворізької бригади, окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського та 23-го окремого танкового батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Загалом 6 команд по 12 військовослужбовців у кожній. Конкурс проводився у складі чотирьох екіпажів штатного танкового взводу.

На змаганнях були представлені три типи танків: Т-64, Т-72 та Т-80. Структура і зміст вітчизняного конкурсу максимально наближені до міжнародних змагань НАТО «Сильна Європа – 2018» (Strong Europe Tank Challenge – 2018). Цьогорічні українські переможці здобули право виступати на міжнародному рівні.

Програма змагань включала водіння танків «наосліп», виклик вогню артилерії, танкову карусель, розвідку цілей, медичну евакуацію. Загалом 11 завдань у п’яти номінаціях – спортивна, професійна, водіння бойової машини, комплексне тактичне завдання та технічна. Останню – ввели цьогоріч:  експрес-тестом оцінювали підготовку танка до бойового застосування та готовність його вузлів і агрегатів до функціонування.

Перехідним кубком — макетом танка Т-34-85 — за звання кращого танкового взводу Збройних Сил України нагороджено танкістів 17-ї окремої танкової Криворізької бригади. Срібло здобув взвод 1-ї окремої танкової Сіверської бригади з Чернігівщини, а третє місце вибороли військові 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Призерів також відзначили грошовими призами – кожен танкіст «золотого», «срібного» та «бронзового» взводів отримав по 10, 5 і 3 тисячі гривень відповідно.

На завершення змагань відбулися демонстраційні тактичні навчання зведеної танкової роти в різних видах бою.

Як повідомляла група ІС, на одному з військових полігонів Донеччини відбулося інструкторсько-методичне заняття танкових підрозділів.

Свежее

Путинские газовые «потоки» опускают Россию на дно

В среду 13 ноября Бундестаг со второй попытке утвердил для Германии документы Третьего энергопакета ЕС, условно названного в СМИ...

Миссия МВФ в Украине: состоялась встреча с членами Кабмина по условиям новой программы

Премьер-министр Алексей Гончарук и министр финансов Оксана Маркарова провели встречу с миссией Международного валютного фонда в Украине, во время которой обсудили условия открытия новой...

Ни дня без фейка: российские пропагандисты сообщили о депортации жителей ОРДЛО на «бандеровщину». ВИДЕО

Российские пропагандисты распространили фейк от оккупантов Донбасса о грядущем переселении жителей ОРДЛО на Западную Украину. О новом фейке сообщил в Facebook украинский журналист Денис Казанский. Читайте...

Это может быть интересно