Визначено найкращий розрахунок Сухопутних військ ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

На Тучинському полігоні відбулися змагання на найкращий розрахунок протиповітряної оборони Сухопутних військ, участь в яких взяли й військовослужбовці 57-ї бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка.

Про це повідомляє інформагентство Міноборони України «Армія Inform».

Учасники змагались у кількох професійних номінаціях та демонстрували не лише індивідуальні навички, а й злагодженість роботи в команді.

На першому етапі змагань були теоретичні питання. Проводилось тестування з протиповітряної розвідки, розпізнавання силуетів літаків. Далі виконували нормативи з приведення в бойове положення ЗУ-23-2, заміни гарячих стволів та спорядження стрічки набоями.

Під час третього етапу здійснювали стрільби із ЗУ-23-2 по рухомій наземній цілі та понерухомій у повітрі. За результатами змагань перемогу здобули військовослужбовці підрозділу ППО 57-ї бригади.

Як повідомляла група ІС, у зоні проведення операції Об’єднаних сил триває змагання на кращу артилерійську батарею Оперативного командування «Півн

загрузка...

Свежее

Обломавшись с Украиной, Москва вонзает свои когти в Казахстан

На днях министру иностранных дел России пришлось оправдываться за заявления российских политиков в адрес Казахстана. Во время интервью казахстанскому телеканалу...