Вишкіл «сталевих»: група військових завершила Q-курс Сил спецоперацій ЗСУ. ФОТО

-

Читайте также

У навчально-тренувальному центрі Сил спеціальних операцій привітали із завершенням Q-курсу його випускників. Це вже ХІІ-й випуск спеціалістів, які опанували спеціальності операторів-розвідників, повідомили у прес-службі Сил спецоперацій.

Підготовка тривала півроку і була непростою. Заявки на проходження курсу подали сотні військовослужбовців, які проходить службу у різних частинах Збройних Сил. Втім, відбір (так звану «селекцію») витримали лише кілька десятків. Кандидатів піддавали величезним фізичним і психічним навантаженням задля того, аби для подальшого навчання зарахувати найбільш підготовлених та вмотивованих.

Під час вручення сертифікатів кожного випускника нагородили відзнакою командувача ССО України. Її вручають лише тим, хто повністю пройшов усі випробування Q-курсу і завершив підготовку.

Також воїни отримали нарукавні патчі «Спеціальні сили», що вирізняють випускників Q-курсу з-поміж решти військовослужбовців.

Із завершенням курсу випускників привітав командувач Сил спеціальних операцій генерал-майор Григорій Галаган. «У нас хитрий і підступний ворог. Нам треба його перемогти. Задля цього маємо бути  підготовленими. Чим краще ми підготовлені — тим більше свого відстоїмо у боротьбі з ворогом.» — відзначив командувач ССО України. Особливості підготовки військовослужбовців Григорій Галаган обговорив під час спілкування з інструкторами Q-курсу.

Як повідомляла група «ІС», морський спецназ ССО зачистив «захоплений» корабель Берегової охорони США.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українські авіатори провели випробування гальмівних парашутних систем. ФОТО

У Повітряних Силах провели випробування гальмівних парашутних систем для літаків типу Су-27 та МіГ-29, повідомила компанія «НВП «Авіаційні Системи...