Випускники Кафедри військової підготовки НУОУ склали військову присягу. ФОТО

-

Читайте также

На території Національного університету оборони України імені Івана Черняховського випускники Кафедри військової підготовки склали присягу на вірність Українському народові.

В недалекому майбутньому 412 студентів із 42-х закладів вищої освіти столиці України отримають первинне офіцерське звання ‒ «молодший лейтенант», адже зобов’язалися обороняти територіальну цілісність і Незалежність країни, бути опорою і щитом для свого народу, повідомляє сайт Міноборони.

На початку дійства за участю першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака усі присутні приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Відбулося покладання квітів до пам’ятної стели «Захиснику Вітчизну», встановленої в університеті. На грудях в кожного випускника ‒ квітка соняшника, як символом скорботи за загиблими на Донбасі українськими героями.

Вони довгих два роки йшли до омріяного випуску: приборкували нелегку військову тактику, підкорювали мистецтво інженерної підготовки, виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів, метання ручних навчально-імітаційних та бойових гранат, водіння бойової техніки, обкатки танками (БМП), пройшли курс виживання на полі бою, легководолазну підготовку та військово-прикладне плавання, а також вдосконалювали командні та методичні навички і сумлінно готувалися до відповідального дня виголошування Військової присяги.

Після урочистої частини на гостей очкували показові виступи. Вихованці Кафедри військової підготовки демонстрували свої вміння з рукопашного бою й тхеквондо. Також студенти імітували дії механізованого взводу на полі бою з використанням техніки і холостих пострілів. Не менш видовищними були стройові прийоми і рухи зі зброєю.

Як повідомляла група ІС, на базі навчального центру НУОУ з курсантами проводилися дводенні комплексні тактико-стройові заняття з виконанням практичних стрільб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Япония отвергла предложение России по Курилам: подробности

Япония не согласилась с российским предложением о создании на Южных Курилах особой экономической зоны (ОЭЗ). Об этом сообщил министр...