Військову академію в Одесі відвідала делегація Королівства Данія: опубліковано фото

-

Читайте также

В рамках заходів міжнародного військового співробітництва представники військової делегації Королівства Данія завітали до Військової академії в Одесі. Про це йдеться у повідоменні служби зв’язків з громадськістю навчального закладу.

Підполковник Єнс Якобсен, колишній військовий радник при Національній академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, та пан Френк Єппесен, старший військовий радник при Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, ознайомились з основними напрямками роботи Військової академії і майбутніми напрямками співпраці ЗС Королівства Данія та міжвидового вищого військового навчального закладу.

Під час зустрічі були обговорені напрямки діяльності Королівства Данія в Україні. Голова делегації академії полковник Олег Маслій, заступник начальника академії з навчальної роботи — начальник навчального відділу, наголосив на двох дуже важливих і проблемних питаннях у Збройних Силах України: вивчення іноземних мов та питання гендерної рівності, що є основними напрямками майбутньої співпраці двох сторін.

Зі свого боку іноземні радники відзначили високий рівень професіоналізму та обізнаності українських фахівців.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше британські фахівці ознайомились з суднобудівними можливостями України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів на Донбасі: уточнені дані за дві доби

Минулої доби, 3 грудня, втрати російсько-окупаційних військ в районі проведення Операції об’єднаних сил склали дві особи. Про це у...