Військовослужбовці зі складу ОС тренувались у стрільбі зі стрілецької зброї. ФОТО

-

Читайте также

На одному з полігонів оперативно-тактичного угруповання «Схід» нещодавно проводилися тренувальні стрільби зі стрілецької зброї. Метою занять було відпрацювання тренувальних вправ, а саме: стрільба по малорозмірних нерухомих цілях, повідомляє пресцентр ООС.

Під час виконання навчальних стрільб військовослужбовці відпрацьовували питання, щодо ведення вогню з автомата одиночними пострілами та чергами по мішеням, зі змінами вогневих позицій з використанням різних положень для стрільби.

За словами керівника занять такі тренування носять системний характер і проводяться за будь-яких погодних умов, що дозволяє не лише підвищувати рівень професійних умінь, а й зміцнювати психологічну готовність військових.

Як повідомляла група ІС, ЗСУ проводять навчання з відбиття нападу противника на Херсонщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Памятник русскому маразму: как социалисты Болгарии и пропаганда РФ манипулируют историческими фактами

14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно памятника Советской армии...