Військовослужбовці ООС зустрілись з ліцеїстами кадетського корпусу. ФОТО

-

Читайте также

У гості до вихованців Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, що розташований у Кремінній, завітали військовослужбовці одного з підрозділів зі складу Об’єднаних сил. Про це інформує прес-служба штабу ООС.

Ліцеїстам першого курсу були продемонстровані зразки стрілецького озброєння та індивідуальних засобів захисту особового складу. На майданчику юнаки мали змогу оглянути і броньований автомобіль «Кугуар», ознайомитись з його технічними характеристиками та посидіти на місті водія.

— Ми з радістю відгукнулись на запрошення керівництва ліцею і прибули, щоб показати свою зброю та техніку, поспілкуватись з молоддю. Це надзвичайно потрібно і нам, і дітям, — розповів старший лейтенант Анатолій Дерманчук, який до війни 30 років працював вчителем фізкультури.

В ліцеї навчаються діти з Луганської та Донецької областей, котрі в майбутньому планують пов’язати своє життя з військовою службою та вступати до військових вишів.

— Такі зустрічі з військовими надзвичайно корисні для наших вихованців. Діти свідомо, у такому ранньому віці обрали професію військового, і кожна зустріч з тими, хто захищає свою країну від агресора, лиш стверджує правильність обраного шляху, — зазначив заступник начальника військового ліцею з навчальної роботи полковник Олег Чехута.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, митрополит Переяславський і Вишневський Православної Церкви України Олександр (Драбинко) благословив ліцеїстів Київського військового ліцею імені Івана Богуна на успішне навчання та служіння Україні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Германии рейтинг блока Меркель упал до исторического минимума: опубликованы данные

В Германии рейтинг правящего в стране консервативного блока Христианско-демократического и Христианско-социального союзов (ХДС/ХСС) упал до 23% - это самый...