Військовослужбовці Нацгвардії завершили навчання за програмою підготовки саперів. ФОТО

-

Читайте также

Військовослужбовці Нацгвардії України завершили навчання за програмою підготовки «Сапер. Рівень 1». За час навчання гвардійці опанували ази інженерно–саперної справи, а також опанували базові знання та практичні навички із таких дисциплін як: вибухова справа, засоби розвідки та розмінування, організація розмінування місцевості та вибухонебезпечні предмети, повідомляє група інформації і комунікації НЦ НГУ.

Варто відзначити, що програма розроблена спільною робочою групою за участі іноземних колег із операції UNIFIER та фахівців – інженерів, які надавали всебічну допомогу та підтримку пі час проведення занять.

«Інженерне братство – це наша сила, адже на них покладена велика відповідальність у такий непростий час для нашої країни. Вони, ризикуючи власним життям, забезпечують розмінування і знешкодження вибухових предметів та укріплення мереж. Бажаю вам не зупиняти на досягнутому та продовжувати працювати над собою, підкорюючи нові вершини», – зауважив начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

До привітань також долучилися наші колеги із операції UNIFIER.

«Я стою сьогодні перед вами та пишаюсь тим, що маю нагоду бути присутнім на сьогоднішньому заході та бачити вас у якості випускників курсу «Сапер. Рівень 1». Весь цей час ви проводили довгі дні на заняттях отримуючи теоретичні знання та практичні навички, а також складали тести. Звісно це не легко. Ви здобули основні (базові) навички, якими повинен володіти сапер, щоб зберегти життя не лише собі, але й своїм друзям по зброї.  Гордіться тим, чого ви досягнули і пам’ятайте, що сапер це та людина, яка завжди йде попереду», – зауважив командир групи підготовки НГУ операції UNIFIER майор Ендрю Гарпер.

Нагадаємо, на полігоні Навчального центру Нацгвардії у Золочеві Львівської області пройшли практичні заняття в польових умовах, під час яких представники операції UNIFIER та інженери Центру проводили практичні підривні роботи.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Від ударів HIMARS в окупантів трясуться ноги – перехоплення СБУ

Від наступу Збройних Сил України на Херсонщині та ударів HIMARS у рашистів трясуться ноги. Саме так свої враження від...