Військові взяли участь у відкритті фестивалю історичних реконструкцій на Донеччині. ФОТО

-

Читайте также

На Донеччині відкрився щорічний фестиваль історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи». Він проходить на березі штучного водосховища поблизу села Назарівка Нікольської територіальної громади в межах охоронної зони Українського степового природного заповідника «Кам’яні Могили». Заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак та голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко взяли участь у відкритті фестивалю, повідомили в штабі ООС.

Цього року захід об’єднав творчі колективи з усієї області. На десятках локацій майстри та майстрині демонстрували приклади народних мистецтв, колективи реконструкторів показали гостям етапи життя Дикого поля від часів скіфів до доби відродження незалежності.

Для гостей фестивалю учасники історико-етнографічного комплексу «Азовська дружина», лицарського клубу «Бродекс», «Люті козаки» та Козацький клуб «Ротар» влаштували показові виступи, які описують життя у степах Донеччини козацької доби, демонстрували акробатичні елементи верхової їзди, вчили стріляти з луків та битись на мечах.

Для малечі організатори створили містечко атракціонів, а для усіх охочих – тематичні фотозони, розміщені на різних локаціях фестивалю.

Також на території фестивалю пройшла виставка військової техніки. Представники поліції, Національної гвардії та Держприкордонслужби показали найсучасніші зразки озброєнь. Окремою «перлиною» виставки стали виступи кінологів, де службові собаки показали свої навички.

Окрім народних колективів, на головній сцені фестивалю виступив гурт «Тінь сонця», чия музика характеризується як «козацький рок» та стала чудовим доповненням атмосфери заходу.

Як повідомляла група «ІС», в зоні ООС на Приазов’ї військові отримали берети гірських піхотинців після тривалої підготовки.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Військові взяли участь у відкритті фестивалю історичних реконструкцій на Донеччині. ФОТО

На Донеччині відкрився щорічний фестиваль історичних реконструкцій «Дике поле. Шлях до Європи». Він проходить на березі штучного водосховища поблизу...