Військові США випробовують можливості українських танків Т-84. ФОТО

-

Читайте также

Американські військові продовжують вивчати українську бойову техніку, зокрема, закуплені майже 20 років тому зразки танків. Так, днями у мережі Twitter було оприлюднено світлини танка Т-84 під час випробувань на одному з полігонів США, повідомляє «Defense express».

Судячи з фото, американці перевіряли телевізійну помітність виготовлених на ДП «Завод імені Малишева» українських машин в різних умовах.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки закупили чотири основних бойових танків Т-84 (остання версія Т-80УД з комплексом активного захисту «Дрозд») ще у 2003 році. На початку цього року було оприлюднено інформацію, що американські військові відправили Т-84 на полігон Юма, у головний випробувальний центр армії.

Варто додати, що в США у жовтні цього року був відправлений й найбільш сучасний український танк БМ «Оплот». Ця машина була замовлена у 2018 році й виготовлена в «максимальній» комплектації (вартістю $7 млн).

Як повідомляла група «ІС», у Харкові готують партію танків Т-84 для ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Провал Лукашенко: силовики Беларуси не оценили авантюру со вводом войск в Казахстан

Как мы помним, именно Лукашенко совершил первый разговор с Токаевым с новыми полномочиями, порекомендовав тому обратиться за помощью в...